Hakkımızda

Firma ortakları olarak 2015 yılının Eylül ayında bir araya geldik ve BuyukHosting markasını tescilledik. Tescil sürecimiz tamamlandıktan sonra sektöre başarılı bir giriş yaptık. İnternet sektörü konusunda başarılı olan yönetim kurulumuz sayesinde teknolojiyi hep birinci adımdan takip etmeyi ve sürekli kendimizi yenilemeyi asla ihmal etmedik ve etmeyeceğiz.

Buyuk Hosting olarak misyonumuz müşterilerimize samimi, içten ve profesyonel desteği sağlamanın yanında son teknoloji yazılımlar ve donanımlar ile hizmet vermektir. Ayrıca tüm bunları yaparken satış fiyatlarımızı da olabildiğince düşük tutmayı asla ihmal etmiyoruz.

 

Vizyonumuz ise bu güne kadar nasıl geldiysek hep aynı şekilde ve yolumuza çıkan engellere takılmadan ilerlemek, Türkiye'de müşterilerimize en son teknolojileri ve “ilk”leri yaşatmaktır.

Eğer Firmamız'dan hizmet almayı düşünüyorsanız sorularınızın kesinlikle cevapsız kalmayacağını temenni ederiz, 7 gün 24 saat aktif teknik destek ekibimiz sayesinde aklınıza takılan soruları istediğiniz günde ve istediğiniz saatte destek talebi göndererek sorabilir ve telefon numaramızdan bizi 7/24 arayabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tüm sunucuların 7/24 monitörize edildiğini ve DDoS’tan Botnet’e kadar oluşan en küçük saldırıda bile anında müdahale edildiğini bilmenizi isteriz.